Strona główna Firma Oferta Realizacje Aprobaty Certyfikaty Kontakt Zaloguj

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Menu

  Strona główna

  Firma

  Oferta

  Systemy aluminiowe Aluprof

  Systemy aluminiowe Ponzio

  Systemy PPOŻ i oddymiające

  Ogrody zimowe

  Systemy stalowe Forster

  Okiennice aluminiowe

  Ścianki całoszklane

  Realizacje

  Aprobaty

  Certyfikaty

  Kontakt

 

 

 

Systemy stalowe - drzwi, okna, bramy
firmy Forster

Forster presto, forster norm oraz forster tore to wyjątkowo korzystne pod względem kosztów systemy drzwi, okien oraz bram bez przekładki termicznej. Forster presto - system drzwi i ścianek stałych.
Forster presto to kompletny system profili, okuć i akcesoriów do wykonywania jedno i dwuskrzydłowych drzwi oraz ścianek o zróżnicowanych powierzchniach. Elementy systemu są pewne i bezpieczne oraz spełniają najwyższe wymogi technicznej funkcjonalności oraz trwałości. Dla podniesienia estetyki konstrukcji forster presto jest dostępny także w wersji ze stali nierdzewnej. Wygląd profili systemu presto seria 50 jest identyczny z systemem forster fuego light w klasie ognioodporności EI15, EI30, EI60, EI90. Wygląd profili systemu presto seria 60 jest identyczny z systemem forster fuego.

 


Do ściągnięcia:

 

System Forster presto.

Forster norm - system profili standardowych. Forster norm to nieizolowany system profili standardowych do wykonania pionowych konstrukcji okien i drzwi. Poprzez odpowiedni dobór profili możliwe jest budowanie zarówno ram i ścianek okiennych, jak i drzwi oraz ścianek działowych. Dzięki ogromnemu zróżnicowaniu profili system daje duże możliwości kombinacji

 

Fasady i dachy przeszkolne.

System forster thermfix daje szerokie możliwości konstrukcyjne w zakresie ścian osłonowych:

- forster thermfix vario - słupowo-ryglowy, szklenie na sucho
- forster thermfix vario EI30/E30/E90 - fasady ognioodporne
- thermfix light - fasada nasadkowa

Ze względu na właściwości statyczne profile stalowe stanowią optymalne elementy konstrukcyjne dla fasad. System thermfix pozwala budować fasady o niewielkich szerokościach przekrojów (45, 60 lub 75 mm) ze stali i stali nierdzewnej.

Forster thermfix vario - system słupowo-ryglowy.
System thermfix vario to ciepły system słupowo-ryglowy. Funkcje nośników przejmują tu dopasowane profile nośne ze stali lub stali nierdzewnej. System ten charakteryzuje się najwęższymi przekrojami profili - od 45 mm oraz doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. System dostosowany jest do współpracy z systemem okiennym therm clima i systemami drzwiowymi therm tür i unico.

Forster thermfix vario EI30/E30/E90 - systemy fasad ognioodpornych.
Fasady ognioodporne thermfix vario to konstrukcje słupowo-ryglowe z przekładką termiczną i szkleniem na sucho. System ten pozwala budować ściany do wysokości 5 m.Forster thermfix light - system fasady nasadkowej.
Forster thermfix light 50 to fasada montowana do istniejących konstrukcji stalowych, aluminiowych, jak również drewnianych. Daje to ogromne możliwości i dowolność kształtowania brył architektonicznych. Zaletami systemu jest łatwa, szybka i ekonomiczna obróbka.

   

 

 

Grupa BBS
ul. Dubois 3, 72-010 Police

Infolinia: 91 485 46 41
E-mail: biuro@bbspolska.pl

NIP: 955-200-03-834

Współpracujemy z :